Excel Dashboard Örneği 8

5.126 defa okundu

Dashboard örneklerini paylaşmaya devam 🙂

Aşağıda görmüş olduğunuz Dashboard’u, Gebze’de faaliyet gösteren büyük bir holding için hazırladım. Çok kullanışlı oldu. Yüzlerce veriyi tek tablo görmek, holding yöneticileri için karar verme hızını arttırdı. İşte tam da bunun için Dashboard gerekli 🙂

Çalışmış olduğunuz kurumda bu ve benzeri Dashboardları tasarlayabilmek için online Dashboard eğitimimi alabilirsiniz. Tıklayın.

Sahibi ya da yöneticisi olduğunuz kurumunuz için böyle bir Dashboard rapora ihtiyacınız olması halinde ise, benimle irtibata geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz Kurumsal Dashboard’un kapsamına göre birkaç saatten birkaç güne kadar tamamlayabilirim. Ek maliyet olmadan, tüm kaynak kodları açık bir şekilde Dashboard’u teslim ediyorum. Ayrıca kısa bir eğitim de veriyorum. Bu sayede bazı değişiklikleri kendiniz de yapabiliyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

  1. emin dedi ki:

    merhaba, dashboard 8 ‘in eğitiminin satın alabileceğimiz videosu var mı?

  2. Vural dedi ki:

    Tablo güzel olmuş, yapan arkadaşın emeğine sağlık, Ancak, ücretsiz bir örnek paylaşılabilirdi. Bu tabloyu kullanabilecekler zaten bir şekilde ulaşacaklardır. Bu aşamaya gelmek isteyenlerde eğitim talebinde bulunacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.