|

Excel Dashboard Örneği 8

Dashboard örneklerini paylaşmaya devam 🙂

Aşağıda görmüş olduğunuz Dashboard’u, Gebze’de faaliyet gösteren büyük bir holding için hazırladım. Çok kullanışlı oldu. Yüzlerce veriyi tek tablo görmek, holding yöneticileri için karar verme hızını arttırdı. İşte tam da bunun için Dashboard gerekli 🙂

Çalışmış olduğunuz kurumda bu ve benzeri Dashboardları tasarlayabilmek için online Dashboard eğitimimi alabilirsiniz. Tıklayın.

Sahibi ya da yöneticisi olduğunuz kurumunuz için böyle bir Dashboard rapora ihtiyacınız olması halinde ise, benimle irtibata geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz Kurumsal Dashboard’un kapsamına göre birkaç saatten birkaç güne kadar tamamlayabilirim. Ek maliyet olmadan, tüm kaynak kodları açık bir şekilde Dashboard’u teslim ediyorum. Ayrıca kısa bir eğitim de veriyorum. Bu sayede bazı değişiklikleri kendiniz de yapabiliyorsunuz.

Similar Posts

3 Comments

  1. merhaba, dashboard 8 ‘in eğitiminin satın alabileceğimiz videosu var mı?

  2. Tablo güzel olmuş, yapan arkadaşın emeğine sağlık, Ancak, ücretsiz bir örnek paylaşılabilirdi. Bu tabloyu kullanabilecekler zaten bir şekilde ulaşacaklardır. Bu aşamaya gelmek isteyenlerde eğitim talebinde bulunacaklardır.

  3. Hocam Dashboard 8 projesinde butona tıklayınca açılan ve kapatılabilen excel sayfası gördüm. bu özelliği gösterdiğiniz bir eğitim var mıdır yoksa video gelir mi ya da en azından özelliğin ismini söyler misiniz lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.