Excel Fonksiyonları, Pivot Tablo Teknikleri ve Temel VBA

Eğitim tarihleri ve saatleri

Eğitim toplamda 24 saat sürecek olup aşağıdaki tarih ve saatlerde canlı/online olarak gerçekleştirilecektir. 11.07.2023 tarihinde başlayacak olan dersler Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleşecektir. Tam tarihler aşağıdaki tablodaki gibidir.

Kampa kimler katılabilir?

Tüm meslek grupları ve öğrenciler için uygundur. Excel’i hiç bilmeyenler için uygun değildir. En azından basit formüller yazabiliyor ve Düşeyara(VLOOKUP) gibi fonksiyonları temel de olsa kullanabiliyor olmalısınız.

Neden bu kampa katılmalısınız?

Hangi sektörde olursa olsun, Excel uzmanı her zaman istihdam önceliğine sahiptir. Değişen koşullarla birlikte gün geçtikçe daha da önem kazanmaktadır. Eğitim kampı, alanında Türkiye’nin en önemli eğitmenlerinden olan M. Mustafa BOLAT tarafından düzenlenmektedir.

Kamp müfredatında neler var?

Excel’in En ince ayrıntısına kadar inerek analitik becerilerimizi geliştireceğiz. Etkin ve verimli kullanım teknikleri, fonksiyonlar, grafikler, özet(pivot) tablolar ve temel VBA anlatılacaktır. Aşağıdaki tabloda üst başlıkları görebilirsiniz.

Gereksinimler nelerdir?

  • Dersler Zoom üzerinden yapılacağı için internet bağlantısı olan ve kamera/mikrofon sorunu bulunmayan bir cihaza sahip olmalısınız.
  • Windows işletim sistemi kullanmalısınız. Mac işletim sistemi uygun değildir.
  • En az Excel 2019 gerekmektedir. Tercihen Office 2021 ya da Microsoft 365

Kamp ücreti ve ödeme şekli

Aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurduktan sonra ücret ve banka bilgilerimiz mail olarak sizlere iletilecektir. Sadece banka havalesi yolu ile ödeme kabul edilecektir.

Başvuru formuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurduktan sonra size iletilen hesap bilgisine ödeme yapmalısınız. Ödeme yaptıktan sonra bilgi@bymmb.com adresine dekont ya da ekran görüntüsü iletmelisiniz. Ardından kaydınız başlatılacaktır.

Eğitimler Türkiye saatine göre yapılacaktır. Zaman açısından size uygunsa, katılabilirsiniz.

Evet. Kurumsal bir şirket olarak e-fatura düzenlemekteyiz.

Evet. Dijital olarak M. Mustafa BOLAT imzalı sertifikalar mail olarak iletilecektir.

Evet. Online ve canlı olarak yapılmaktadır.

Tamamen kamp katılımcılarından oluşan kapalı WhatsApp grubunda yer alabileceksiniz. Kampı düzenleyen M. Mustafa BOLAT ile doğrudan iletişim imkanına sahip olabileceksiniz.

Her dersin kaydı sadece kamp katılımcılarının erişebildiği bir portaldan paylaşılacaktır. Videoları izleyerek katılamadığınız dersleri tamamlayabilirsiniz. Videolara 6 ay boyunca erişim sağlayabilirsiniz.

Bir eğitim hizmeti olduğu için ücret iadesi bulunmamaktadır.

Her dersin ardından ödev verilecektir. Ödevler hem öğrenme hem de araştırma temelli olacaktır. Yoğun bir şekilde gerçek dünya örnekleri ile projeler geliştirilecektir. Dersler minimum teori maksimum pratik odaklıdır.

Hayır. Ancak katılma zorunluluğu olmayan sadece müsait olan kişilerin katılabileceği tekrar niteliğinde ek dersler yapılabilecektir. WhatsApp grubundan haberleşme sağlanacaktır.

Evet. Bu kampa katılmak için temel bilgisayar becerilerine ve Excel başlangıç seviyesinin üstünde donanıma sahip olmak yeterlidir.

Kamp müfredatı tablosunda yer alan konulara tamamen hakimseniz, eğitim sizin için uygun olmayabilir.

Excel’de en az 2019 versiyon kurulu olmalıdır. Çoğunluğun kullanmış olduğu dil üzerinden anlatım sağlanacaktır. Hem İngilizce hem de Türkçe kullananlar olacağı için ikisi için de tanımlar beraber söylenecektir.

Mentörler(5-10 kişi) dahil olmak üzere 50-70 katılımcı olması planlanmaktadır.

Tüm dersler M. Mustafa BOLAT tarafından verilecektir. Bazı derslerde alanında uzman konuk eğitmenler de bulunacaktır.

Kayıttan hemen sonra bazı ön hazırlık dökümanları paylaşılacaktır. Ayrıca M. Mustafa BOLAT’a ait tüm Udemy kursları, katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.

WhatsApp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

https://wa.link/atlxmf