https://bymmb.com” (bundan böyle topluca “web sitesi” olarak anılacaktır) bir “BYMMB Bilişim Akademi” kurumuna (bundan böyle “firma” olarak anılacaktır) aittir. Siz, bir ziyaretçi ve/veya web sitemizin kullanımı olarak, aşağıdaki Gizlilik Politikasını kabul etmektesiniz ve sitemizi kullanımınız, şartlara bağlı kalmayı kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Web sitemizi kullanımınız ve bize katkıda bulunduğunuz veya sağladığınız her türlü bilgi, Aralık 2021’den itibaren geçerli olmak üzere bu Gizlilik Politikasına tabidir.

Aşağıdaki Gizlilik Politikası, ücretsiz bir kaynak almak için gönüllü olarak “kabul ederek”, listemize veya bültenimize abone olarak, bir ürün veya hizmet satın alarak veya aracılığıyla bizimle iletişime geçerek sağladığınız bilgiler de dahil olmak üzere kişisel verilerinizi nasıl topladığımız ve işlediğimiz konusunda sizi bilgilendirir. Web sitemizin yanı sıra Web Sitemizdeki etkinliğinize bağlı olarak sizden otomatik olarak toplayabileceğimiz bilgiler de buna dahildir.

(Bu Politikanın amaçları doğrultusunda, kişisel veriler, bir kişiyi doğrudan veya dolaylı olarak tanımlamak için kullanılabilecek herhangi bir bilgi anlamına gelir.)

Bu şartları zaman zaman güncelleyebiliriz ve bu Gizlilik Politikasında yapılan herhangi bir önemli değişikliği sizlere e-posta yoluyla bildireceğiz.

Ancak gerçekleştirdiğimiz küçük çaplı güncelleme bildirimi sizlere sağlamayacağız ve güncellenmiş sürümleri okumanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve bu Politikanın en güncel sürümlerine bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul ediyoruz. Herhangi bir maddi olmayan değişiklik veya değişiklik tarihinden sonra web sitemizi ilk kullanımınız, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir; bu nedenle, yapılan değişikliklerden haberdar olmak için bu politikayı düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz. Bu gizlilik politikasının içeriğini kabul etmiyorsanız veya anlamıyorsanız, lütfen hemen web sitenin kullanıcısı olmaktan feragat edin ve yardım için bilgi@bymmb.com adresinden bizimle iletişime geçin.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

Web sitesi, size, kullanıcıya, ücretsiz bir kaynak karşılığında gönüllü olarak kişisel bilgilerinizi bize sağlamanız, e-posta veya abone listesine eklemeniz veya bizimle iletişime geçmeniz için çeşitli fırsatlar sunar. Bu amaçlardan herhangi biri için “kayıt olmayı” seçerseniz ve bize kişisel bilgilerinizi verirseniz, adınız, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, iş iletişim bilgileriniz gibi sağladığınız bilgileri toplayacağız. yazışma adresi, IP adresi ve bize gönderdiğiniz herhangi bir mesajın metni. Bloglarımızda, sosyal medya sayfalarımızda veya şu anda mevcut olan veya gelecekte kullanıma sunulacak diğer çevrimiçi forumlarda yaptığınız veya paylaştığınız yorumlar, resimler veya videolar biçimindeki kişisel bilgileri de işleyeceğiz. Bize bu şekilde herhangi bir bilgi sağlama kararınızın gönüllü olduğunu ve bunları toplamamıza, işlememize ve saklamamıza izin verdiğiniz açık rızanızı teşkil ettiğini anlıyorsunuz.

Web sitemizin “bize ulaşın” bölümünü doldurmayı veya bize e-posta, sosyal medya mesajları veya gönderileri veya metin mesajları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer iletişim verilerini sağlamayı seçerseniz, aşağıdakiler dahil olmak üzere bilgi toplayabiliriz. adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, o sosyal medya platformuyla paylaştığınız bilgiler ve elektronik olarak gönderdiğiniz herhangi bir mesajın metni. Bu veriler, sizinle iletişim kurma, sorularınızı veya endişelerinizi yanıtlama konusundaki meşru menfaatimize dayalı olarak işlenecektir. Ayrıca iletişimin kaydını tutmak için verilerinizi saklayabiliriz.

Müşteri olmanız durumunda, adınız, e-posta adresiniz, fatura adresiniz, kredi kartı veya ödeme bilgileriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere talep ettiğiniz mal veya hizmetlerin alım satımını gerçekleştirmek ve tamamlamak için ek bilgiler toplayacağız. Ve satın almayı seçtiğiniz ürün veya hizmetin satın alınmasını tamamlamak için gerekli diğer bilgileri de buna dahil edeceğiz. Bu verileri, siparişinizi tamamlamak için sözleşmeden doğan yükümlülüğümüzü yerine getirmek için toplayacak ve işleyeceğiz ve bilgileri gereğinden fazla saklamayacağız. Ödemeyi almak ve tamamlamak için üçüncü taraf veri işlemcilerini kullanırız ve ödeme bilgilerinizi saklamayacağız veya bunlara erişimimiz olmayacaktır.

Eklenme izniniz veya doğrudan pazarlamaya katılma konusundaki meşru menfaatimiz nedeniyle e-posta listemizdeyseniz, verilerinizi size hedefli sosyal medya reklamları göndermek veya bir görünüm oluşturmak için bilgilerinizi sosyal medya hesabımıza yüklemek için de kullanabiliriz.

Ayrıca, istatistiksel veriler elde etmek, hizmetlerimizi geliştirmek için Google Analytics ve Facebook Pikselleri dahil olmak üzere Web Sitesini nasıl kullandığınız, gezinme eylemleriniz veya kalıplarınız, bilgisayar donanımınız, IP adresiniz, internet bağlantınız ve yaptığınız diğer benzer seçimler hakkında veri toplayabiliriz. web sitesi ve teklifler ve sizinle ilgili bilgileri almanızı sağlar. Bu teknolojiyi kullanırsak, bunları bu üçüncü taraf şirketlerin tüm politikalarına uygun olarak kullanacağız. Google, sosyal medya platformları, arama motorları, Paypal, İyzico ve diğer üçüncü taraf ödeme işleme şirketleri dahil olmak üzere üçüncü taraflardan kişisel veriler alabiliriz.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

Kişisel bilgilerinizi, ücretsiz veya ücretli bir kaynak, ürün veya hizmet almamız için gönüllü olarak doğrudan bize sağladığınızda veya bizimle iletişime geçmek için bir form doldurduğunuzda veya bir e-posta gönderdiğinizde ve bunu sağlamak için topluyoruz. Almak istediğinizi belirttiğiniz kaynakla birlikte. Ayrıca içeriğimizle gelecekteki etkileşimlerinizi takip edebilir ve kişisel bilgilerinizi, almayı seçtiğiniz ürün ve hizmetlerin yanı sıra ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bağlantılı veya benzer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek için kullanabiliriz. Bilgileri manuel olarak girmek ve listemize eklenmek için seçiminizi takiben tarafımızca toplanacaktır. Listemize eklenmek için herhangi bir işlem yapmadan veya ücretsiz bir kaynak karşılığında bu tür bilgiler toplanmayacaktır.

Ayrıca Google Analytics, Facebook ve diğer reklam platformları gibi üçüncü taraflardan, gerektiğinde teknik veya ödeme hizmeti sağlayıcılarından ve diğer benzer üçüncü taraflardan veri alabiliriz. Uyumluluğu sağlamak için yalnızca GDPR uyumlu olduğu kabul edilen ve veri işleme sözleşmesi imzaladığımız veya veri işlemeye ilişkin politikalarını gözden geçirip onayladığımız üçüncü tarafları kullanmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

SUNDUĞUNUZ BİLGİLERİ NASIL KULLANIYORUZ

Bilgilerinizin nasıl kullanıldığını bilme ve anlama hakkınız vardır. Ücretsiz kaynaklar, eğitimler, haber bültenleri, periyodik tanıtım e-postaları dahil olmak üzere talep ettiğiniz hizmeti veya ürünü gerçekleştirmek ve politikalarımız veya hizmetlerimizdeki herhangi bir değişiklik hakkında sizi bilgilendirmek için bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri kullanacağız. Kişisel bilgilerinizi, bilgilerinizi sosyal medya reklam kampanyamıza yüklemeyi de içeren dijital pazarlama kampanyalarımızda “benzer” hedef kitleler oluşturmak için de kullanabiliriz.

Bizden bir şey satın alırsanız, fatura adresinizi ve kredi kartı bilgilerinizi yalnızca istediğiniz satın alma veya satın alma işlemlerini tamamlamak için kullanacağız ve bu tür bilgileri saklamayacağız veya paylaşmayacağız. Bu bilgileri bize sağlayarak, bu bilgileri e-posta göndermek, satın alınan programlar veya ürünler karşılığında kredi kartlarına fatura kesmek veya pazarlama amacıyla yorumları kullanmak için kullanabileceğimizi ve saklayabileceğimizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Bizden bir satın alma işlemi yaparsanız, kişisel bilgilerinizi satın aldığınız ürün veya hizmetlerimizle ilgili gerekli güncellemeleri göndermek veya ürün veya hizmetlerimizle ilgili gerekli bilgilerden sizi haberdar etmek için de kullanabiliriz.

 Kişisel Olmayan Bilgiler: Toplanan ek tanımlayıcı olmayan bilgiler, insanların Web Sitesine nasıl eriştiğine ve Web Sitesini nasıl kullandığına dair bir genel bakış sağlamak için kullanılabilir; herhangi bir ek amaç için kullanılmaz ve Web Sitesi bu tür verileri otomatik kararlar almak için kullanmaz. Ayrıca daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmaya yardımcı olmak için bazı bilgileri veya tüm bilgileri kaydedebiliriz. IP adresiniz gibi bilgileri, sunucularla veya web sitemizle ilgili teknik sorunları teşhis etmeye yardımcı olmak ve web sitemizin hangi bölümlerinin en fazla trafik aldığını belirlemek, hangi içeriğin ziyaretçilerimiz için en yararlı olduğunu anlamak için kullanabiliriz. IP adresiniz sizi kişisel olarak tanımlamaz ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yukarıda belirtilen sınırlı amaçlarla kullanılabilir.

BİLGİ NASIL DEPOLANIR VE PAYLAŞILIR

Hangi bilgilerin saklandığını (ve saklanmadığını) ve nasıl işlendiğini bilme hakkınız vardır. Bilgileriniz bir veri yönetim sistemi aracılığıyla saklanır ve bilgilerinizin gizli tutulmasını sağlamak için uygun önlemleri almamız bizim için önemlidir. Web sitemiz için teknik destek sağlayanlar veya yasal ve muhasebe dahil olmak üzere ekibimizin üyeleri de dahil olmak üzere gizli bilgilerinizi paylaşacağımız sınırlı amaçlar olduğunu anlıyorsunuz.

Bilgilerinize erişecek herhangi bir taraf, bu bilgileri gizli tutacak ve elimizden geldiğince ilgisiz taraflarla asla paylaşmayacaktır. Tarafınızdan sağlanan bilgiler, yasalarca veya herhangi bir resmi gereklilik tarafından gerekmedikçe, yaptığınız bir satın alma veya talebi tamamlamak için gerekli olanlar dışında, izniniz olmadan asla başka bir şirkete veya kişiye satılmayacaktır. Satın almalar, e-posta tercihleri ​​ve başka bir şirketle ortak olarak sunduğumuz diğer kaynaklar için Kız Başlına Lider, adınızı ve e-posta adresinizi yalnızca ortak şirketle paylaşacaktır. Ek faturalandırma veya satın alma bilgileri paylaşılmayacaktır ve ek bilgiler ve veri saklamayla ilgili politikaları için ortak şirketin gizlilik politikasını incelemenizi öneririz. İlgili açılış veya satın alma sayfasında bu tür herhangi bir e-posta veya veri paylaşımı konusunda bilgilendirileceksiniz ve ek onay talep etmeksizin ortak şirket dışında hiç kimseyle paylaşmayacağız. Bu tür tüm üçüncü tarafların kişisel bilgilerinize yasalara uygun olarak muamele etmelerini ve sadece belirli, gerekli amaçlar için kişisel verilerinizi işlemelerine izin vermelerini şart koşuyoruz. Bir işlevi veya faaliyeti harici bir hizmet sağlayıcıya devrettiğimiz durumlarda, yalnızca hizmet sağlayıcının bu işlevi veya faaliyeti üstlenmesi için ihtiyaç duyduğu kişisel verileri ifşa edeceğiz ve harici hizmet sağlayıcıların, kişisel verilerinizi Sözleşme’ye uygun olarak güvende tutmayı kabul etmelerini şart koşuyoruz. ilgili yasa. Sizin onayınızı almadığımız sürece, kişisel verilerinizi o üçüncü tarafın pazarlama amaçları için herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız.

Kanunen yapmamız gerekiyorsa veya web sitemizin veya Kız Başına Lider’in haklarını korumak için bu tür bir açıklamanın gerekli olduğuna dair dürüst, iyi niyetli bir inanç varsa, sağlanan bilgileri ifşa edebileceğimizi lütfen unutmayın. politikaların ihlal edilmesi, bir suçun işlenebileceğine dair bir inancı önlemek veya hafifletmek veya bu güvenliği veya diğer kullanımlarımızın haklarını korumak için. Bu bilgiler aynı zamanda Kız Başına Lider’nin veya şirketin herhangi bir şubesinin satışının bir sonucu olarak ve ayrıca bu tür bilgileri paylaşmayı gerekli gördüğümüz takdirde herhangi bir ortak girişim ortakları veya bağlı pazarlamacılarla paylaşılabilir. Bilgilerinizi korumak ve muhafaza etmek için her zaman tüm makul önlemleri alacağız.

Kişisel verilerinizi toplayarak ve kullanarak, bir veri denetleyicisi olarak hareket ediyoruz, yani hangi bilgilerin toplandığını, ne kadar süreyle saklanacağını ve Kişisel Bilgilerin ne için kullanılacağını belirliyoruz. E-posta listemizi oluşturan adlar ve e-posta adresleri gibi bilgileri depolayan bir veri işlemcisi olarak hareket etmek için üçüncü taraf bir şirket kullanıyoruz. Elimizden geldiğince, kullandığımız tüm üçüncü taraf veri işlemcilerinin, KVKK’ya da uygun olduklarını bize bildirdiklerini araştırdık ve sonuca vardık.

BİLGİ KORUMA & GÜVENLİĞİ

Makul çevrimiçi güvenlik önlemleri kullanarak ve verilerinizi genel kabul görmüş güvenlik ve güvenlik önlemleri. Bilgilerin güvenli bir şekilde aktarılmasına yardımcı olmak için web sitemizde bir Güvenli Yuva Katmanı (SSL) kullanıyoruz; ancak, asla garanti edilemez. Bir veri ihlali olduğunun farkına varırsak, gerekli taraflara elimizdeki tüm bilgilerle zamanında bildirimde bulunacağız.

Ekibimiz, topladığımız bilgileri korumak ve herhangi bir kötüye kullanımı, yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapsa da, yetkisiz bir üçüncü tarafın bizim iznimiz olmadan bilgilerimize erişmesinden sorumlu olmayacağımızı anlıyorsunuz. Web sitemizin kurcalanması durumunda, kişisel bilgilerinize bu yetkisiz kişiler tarafından erişilebileceğini kabul etmektesiniz. Bu tür eylemlerden sorumlu olmadığımızı kabul edersiniz ve bilgileriniz bu şekilde bilgimiz, iznimiz veya onayımız olmadan ele geçirilirse, bu tür kullanımla ilgili tüm iddiaların serbest bırakılması da dahil olmak üzere bizi zararsız tutacağınızı kabul edersiniz. bu tür yetkisiz bir tarafça bilgi.

Temel faaliyetlerimiz, veri konularının düzenli ve sistematik olarak izlenmesini gerektiren işleme operasyonlarından oluşmadığından ve hassas veri kategorilerini büyük ölçekte işlemediğimizden, bir Veri Koruma Görevlisi atamanın gerekli olmadığını belirledik.

VERİ SAKLAMA

Posta listemizde kalmayı seçtiğiniz sürece, adınız, e-posta adresiniz ve davranış takibiniz dahil olmak üzere, sizin için gereken minimum Kişisel Bilgi miktarını ve bunları yerine getirmek için gerekli olduğu sürece her türlü ek Kişisel Bilgiyi saklayacağız. bir satın alma işlemini tamamlamak gibi başlangıçta toplanma amacı. Ayrıca, herhangi bir yasal yükümlülüğe uymak, herhangi bir anlaşmazlığı çözmek veya başka bir şekilde makul bir şekilde belirlemek için toplanan bilgileri saklayacak ve kullanacağız. Herhangi bir noktada veritabanımızdan çıkarılmayı seçerseniz, bilgileriniz silinecek ve artık saklanmayacaktır.

BİLGİLERİNİZİ KONTROL ETME HAKLARINIZ

Bilgilerinizi veritabanımızdan güncelleme, düzenleme veya silme hakkına sahipsiniz. Listemizden size gönderdiğimiz herhangi bir e-postanın altındaki “abonelikten çık” düğmesine tıklayarak listemizden istediğiniz zaman “abonelikten çıkabilirsiniz”. Kız Başına Lider’nin hakkınızda sahip olduğu bilgilere erişim talebinde bulunmak, herhangi bir bilgiyi düzeltmek veya düzenlemek veya e-posta listemizden çıkmak ve/veya bilgilerinizi veritabanımızdan kaldırmak veya silmek isterseniz,herhangi bir zamand bize aşağıdaki ulaşım kanallarından ulaşabilirsiniz:

BYMMB Bilişim Akademi

Barbaros Mh. Mor Leylak Sk. Ağaoğlu Andromeda

Ataşehir/İstanbul

E-posta Adresi: bilgi@bymmb.com

ERİŞİM HAKKI, DÜZELTME HAKKI İŞLEME KISITLAMA HAKKI, VERİ TAŞINABİLİRLİK HAKKI

Verilerinizin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi talep etme, sahip olduğumuz verilerin bir kopyasını talep etme, bize ilk başta sağladığınız verileri düzeltme veya düzenleme, belirli durumlarda verilerinizi nasıl işlediğimizi kısıtlama, kişisel verilerinizi aşağıdaki amaçlarla alma hakkına sahipsiniz. başka yerde kullanın.

Daha fazla bilgi için lütfen yukarıdaki e-posta adresinden bizimle iletişime geçin.

UNUTULMA HAKKI

Size gönderdiğimiz herhangi bir e-postanın altındaki “abonelikten çık” bağlantısını tıklayarak bize Kişisel Bilgilerinizi verme izninizi geri çekme hakkına sahipsiniz. Abonelikten çıktığınızda sizi listemizden çıkaracağız ve teknik bir aksaklık olmadığı sürece bizden başka e-posta almamalısınız.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS BAĞLANTILARI – BU POLİTİKAYA DAHİL DEĞİLDİR

Zaman zaman web sitemizdeki diğer web sitelerine bağlantılar sağlayabiliriz. Aksi belirtilmedikçe, bu Gizlilik Politikası yalnızca tarafımızdan açıkça kontrol edilen web sitemizde sizden topladığımız bilgileri kapsar. Bir bağlantıya tıklarsanız ve başka bir web sitesine yönlendirilirseniz, bu Gizlilik Politikasının eklenmediğini ve başka herhangi bir şirketin, web sitesinin veya bireyin içeriği, faaliyetleri veya politikaları için herhangi bir kontrol, sorumluluk veya yükümlülüğümüz olmadığını anlarsınız. Üçüncü tarafların gizlilik politikalarından veya uygulamalarından sorumlu olmadığımızı ve belirli politikalarını onaylamak için her bir web sitesinin gizlilik politikasını gözden geçirmeniz gerekeceğini anladığınızı kabul ve beyan edersiniz.