Excel’de Borsa Takip Programı/Dashboard

Program tüm verileri internetten otomatik olarak almaktadır. Tüm hisse senetleri ve endeks dinamik bir biçimde yenilenir ve portföy durumu anlık olarak görüntülenebilir. Ayrıca seçilen hisse senedinin bilgileri de mikro düzeyde incelenebilir.

Programı buradan indirebilirsiniz.

Programa ait video’yu buradan izleyebilirsiniz.

Dashboard sekmemizde, verilerinizi nasıl etkili bir şekilde görselleştirebileceğinizi göreceksiniz. Ayrıca, ortalama maliyet, kar/zarar hesaplamaları ve endekslerin 3 aylık performans grafikleri gibi önemli detayları da içeriyor. Borsa ve hisse senedi yatırımcıları için mükemmel bir kaynak olan bu video, Excel’de profesyonel düzeyde dashboard oluşturmayı öğrenmek isteyen herkes için de harika bir başvuru kaynağı. -Excel borsa takip programı -Excel hisse senedi dashboard -Excel’de otomatik veri çekme -Power Query veri düzenleme -Excel görselleştirme teknikleri -Borsa yatırım analizi -Hisse senedi takip Excel -Excel finansal analiz

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.