|

Excel Dashboard Örneği 1

Dashboard eğitimi almak için tıklayın.

Sitemi takip eden bir arkadışımız, dün Dashboard’un ne olduğunu sordu. Aslında verdiğim Excel eğitimlerinden bir tanesi de Dashboard eğitimidir. Ancak sitede bununla alakalı örnekleri pek paylaşmıyorum. Az önce hazırlamış olduğum bir Dashboard örneğini aşağıda görebilirsiniz. Tamamen Excel içinde ve tek parça bile makro kullanmaksızın yapılmış bir örnektir. Dashboard örneklerini aşağıdaki gibi paylaşmaya karar verdim. Hem Dashboard eğitimine gelecek katılımcılar için ne öğreneceklerini bilmeleri açısından hem de Dashboard’un sınırlarının olmadığının anlaşılması açısından işe yarayacağını düşünüyorum.

Faydalı olması dileğiyle…

dashboard örneği 1

Similar Posts

6 Comments

 1. Gerçekten muazzam görünüyor. İlham verici. Keşke dosyayı da paylaşsaydınız ama sanırım eğitim verdiğiniz için paylaşmadınız 🙂
  Yinede nelere yapılabildiğini görmek bile yetiyor

 2. çokbaşarılı bir çalışma olmuş ve ilham verici . tebrikler. rica etsem dosyanın bi kopyasını benimlede paylaşa bilir misiniz.

  1. Merhaba Muhammet Bey.
   Dashboard dosyalarını malesef paylaşamıyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla.

 3. Merhaba Mustafa Bey, En azından yukarıdaki formu nasıl hazırlarım. Yardımcı olabilir misiniz? Form tam benim yapmak istediğimi karşılıyor. Satıcı ya Göre kısmı Operatöre Göre olacak. Sizden ricam, sizinle iletişime nasıl geçebilirim.

 4. Evet çok güzel olmuş, ama dosyaları öbür tarafa götürmeyi planlıyorsunuz galiba. Paylaşmak neden sorun oldu ilginç..

  1. Ücreti mukabilinde paylaşıyorum.
   Paylaşımlarımın neredeyse tamamı ücretsizdir. Ancak takdir edersiniz ki ücretsiz paylaşımların devamı için bir miktar da gelir elde etmek gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.