Bu kampa ait kontenjan dolmuştur.

Yeni Dönem Analiz ve Raporlama Uzmanlığı Kampı(100+Saat) -Başlama tarihi 10.10.2023

Excel, Dashboard, Visual Basic(VBA), Power Query, Power Pivot, MSSQL ve Power BI

Alanımda 20 yıldan fazla süredir edindiğim tüm tecrübelerimi ve bilgilerimi sizlerle paylaşıyorum.

Eğitim tarihleri ve saatleri

10.10.2023 tarihinde eğitim kampımıza başlıyoruz. Yaklaşık 4 ay sürecek kampımızda 100 saatten daha fazla bir süre ders yapacağız. Haftalık 6 saat ders planlanmaktadır. Bazı haftalar ekstra dersler olabilecektir.

Salı ve Cuma günleri akşam 20:00-22:00 aralığında Cumartesi günleri ise 10:00-12:00 aralığında dersler işlenecektir. Özel nedenlerle derslere katılım sağlayamayanlar özel portal üzerinden ders kayıtlarını izleyebileceklerdir.

Kampa kimler katılabilir?

Tüm meslek grupları ve öğrenciler için uygundur. İlgili konularda derin bir bilgi sahibi olunması gerekmemektedir. Sadece Excel konusunda başlangıcın üzerinde bir düzey ve bilgisayar kullanımında becerili olunması beklenmektedir.

Neden bu kampa katılmalısınız?

Hangi sektörde olursa olsun, analiz ve raporlama uzmanı her zaman istihdam önceliğine sahiptir. Değişen koşullarla birlikte gün geçtikçe daha da önem kazanmaktadır. Alanında Türkiye’nin en önemli eğitmenlerinden olan M. Mustafa BOLAT tarafından düzenlenecek olan bu kamp iş imkânı da sunmaktadır. Kampı başarıyla tamamlayan kişilere referans olunarak, öz geçmişleri iş ortağı firmalarımızla paylaşılacaktır. Ayrıca firmamızda eğitmen olarak çalışma fırsatı da bulunmaktadır.

Kamp müfredatında neler var?

Excel ile başlayacağız. En ince ayrıntısına kadar inerek analitik becerilerimizi geliştireceğiz. Büyük verilerle çalışıp, farklı tabloları Power dünyasında nasıl işleyebileceğimizi göreceğiz. VBA ile kod yazmayı öğrenip ardından Dashboard projeleri geliştireceğiz. SQL ile veri tabanı dünyasına girip Power BI ile verilerimizi görselleştireceğiz. Bir analistin sahip olması gereken tüm niteliklere erişeceğiz.

 • Tüm Önemli Excel Fonksiyonları
 • Yeni Nesil Excel Fonksiyonları
 • Dinamik Alanlar
 • Grafikler Ve İnteraktif Yapılar
 • İç İçe Yapılar Ve Diziler
 • Pivot Ve Power Pivot
 • Alan Ve Ölçü Oluşturma
 • Dax Yapıları
 • Vba If Blokları
 • Döngüler
 • Prosedürler
 • Kod Tetikleme Yöntemleri
 • Selenium
 • İnternetten Veri Alma/Gönderme
 • Power Bı Raporlama Yapıları
 • İleri Dax Yöntemleri
 • Sql Kodları
 • Syntax Ve String Detayları
 • Büyük Veri Sorgulama
 • Dashboard Projeleri
 • Kodlama Projeleri

Gün gün detaylı ders programı kamp öncesinde tarafınızla paylaşılacaktır. Genel bir müfredat yerine özelleştirilmiş ve maksimum faydayı sağlayacak içerik oluşturulmaktadır.

Gereksinimler nelerdir?

 • Dersler Zoom üzerinden yapılacağı için internet bağlantısı olan ve kamera/mikrofon sorunu bulunmayan bir cihaza sahip olmalısınız.
 • Windows işletim sistemi kullanmalısınız. Mac işletim sistemi uygun değildir.
 • Office 2021 ya da tercihen Microsoft 365 kurulu olmalıdır. (Power BI ve SQL kurulumu tarafımızca yapılacaktır.)

Kamp ücreti ve ödeme şekli

Kampın toplam ücreti tüm materyaller, mentor desteği ve danışmanlıklar için 25.000 TL + KDV’dir. Ancak 15.08.2023 tarihine kadar kaydolanlar için 9.999 TL + KDV’dir. Kredi kartı ile 12 taksitte ödeme imkânı bulunmaktadır. Banka transferi ile ödemek için bize mail ile ulaşarak hesap bilgilerimizi talep edebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak için aşağıdaki İYZİCO linkini güvenle kullanabilirsiniz.

Link: https://iyzi.link/AJNUPg

Ödemenin ardından bilgi@bymmb.com adresine mail ile ulaşıp, kaydınızı tamamlayabilir ve faturanızı alabilirsiniz.

Ödemenizi yaptıktan sonra bilgi@bymmb.com adresine dekont ya da ekran görüntüsü iletmelisiniz. Ardından kaydınız başlatılacaktır.

Eğitimler Türkiye saatine göre yapılacaktır. Zaman açısından size uygunsa, katılabilirsiniz.

Evet. Kurumsal bir şirket olarak e-fatura düzenlemekteyiz.

Evet. Basılı ve imzalı sertifika posta yolu ile paylaşılacaktır.

Evet. Online ve canlı olarak yapılmaktadır.

Tamamen kamp katılımcılarından oluşan kapalı WhatsApp grubunda yer alabileceksiniz. Kampı düzenleyen M. Mustafa BOLAT ile doğrudan iletişim imkanına sahip olabileceksiniz.

Her dersin kaydı sadece kamp katılımcılarının erişebildiği bir portaldan paylaşılacaktır. Videoları izleyerek katılamadığınız dersleri tamamlayabilirsiniz. Videolara 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz.

Bir eğitim hizmeti olduğu için ücret iadesi bulunmamaktadır.

İş garantisi sunulmamaktadır ancak Türkiye ve Dünya’nın birçok noktasında hem eğitim hem de danışmanlık hizmeti verdiğimiz iş ortağı firmalarımız bulunmaktadır. Kampı başarıyla tamamlayan kişilerin öz geçmişleri öğrenci tarafından talep edilmesi durumunda firmalarla paylaşılacaktır. Ayrıca firmamızda eğitmen olarak çalışma imkânı da bulunmaktadır.

Çoğu dersin ardından ödev verilecektir. Ödevler hem öğrenme hem de araştırma temelli olacaktır. Yoğun bir şekilde gerçek dünya örnekleri ile projeler geliştirilecektir. Dersler minimum teori maksimum pratik odaklıdır.

Hayır. Ancak katılma zorunluluğu olmayan sadece müsait olan kişilerin katılabileceği tekrar niteliğinde ek dersler yapılabilecektir. WhatsApp grubundan haberleşme sağlanacaktır.

Evet. Bu kampa katılmak için temel bilgisayar becerilerine ve Excel başlangıç seviyesinin üstünde donanıma sahip olmak yeterlidir.

Hayır. En ince detayına kadar kapsamlı bir şekilde ineceğiz. İşinizde yeterli olsa bile bilmediğiniz çok önemli ayrıntıları öğreneceksiniz.

Excel’de en az 2021 tercihen 365 versiyonu kurulu olmalıdır. Power BI ve SQL kurulumu için destek olunacaktır. Hem İngilizce hem de Türkçe kullananlar olacağı için ikisi için de tanımlar beraber söylenecektir.

Mentör ve gözlemciler(10-15 kişi) hariç olmak üzere 60-65 katılımcı olması planlanmaktadır.

Tüm dersler M. Mustafa BOLAT tarafından verilecektir. Bazı derslerde alanında uzman konuk eğitmenler de bulunacaktır.

Kayıttan hemen sonra bazı ön hazırlık dökümanları paylaşılacaktır. Ayrıca M. Mustafa BOLAT’a ait tüm Udemy kursları, katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.

WhatsApp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

https://wa.link/atlxmf