egitim-kampanyasiEvet arkadaşlar. Patron Çıldırdı 🙂

Yeni eğitim dönemine indirimlerle başlıyorum. Eğitim almak için rezervasyon gerektiğini lütfen unutmayınız. Soru cevap şeklinde eğitimi açıklamaya çalışayım.

Eğitimler ne zaman yapılmaktadır?
Sadece hafta sonları olmak üzere, 10:00-18:00 saatleri arasında (8 saat) yapılmaktadır.

Eğitimler nerede düzenlenmektedir?
Eğitmenin evinde düzenlenmektedir. (Ataşehir-İstanbul)

Eğitim için gerekli olan materyaller nelerdir?
Ms Excel ve eğer istiyorsanız Ms Access yüklü bir laptop olması yeterlidir.

Eğitim ücretleri ve süreleri nedir?
Temel Düzey Excel Eğitimi
8 saat-150 TL
İleri Düzey Excel Eğitimi
16 Saat-400 TL
Dashboard ve Makro Eğitimi
16 Saat-600 TL
*Dashboard eğitimi için İleri düzey excel kullanıcısı olmanız gerekir.

Tüm eğitimler Şehit Yakınlarına ücretsizdir.

Eğitim sonrasında süresiz olarak destek vermekteyim. Daha önce eğitim alan arkadaşlarımın yorumlarından bunu görebilirsiniz. Yorumları okumak için tıklayınız.

Eğitimi her ne amaçla alıyorsanız, eğitimin akışını tamamen ona göre düzenleyebiliriz. Mesela bir bankada raporlama alanında çalışıyorsanız, bankanın süreçlerine göre; bir otomotiv ya da lojistik firmasında ya da muhasebe firmasında çalışıyorsanız, yine işinize göre akış belirleyebiliriz.

Eğitim tamamen ücret garantilidir. Memnun kalmadığınız ya da yeterli bulmadığınız takdirde ( ki olası değil 🙂 ) ücretinizi iade ediyorum. İhtiyacı olanlara da temel Ms Access eğitimi ücretsiz olarak verilecektir.

Eğitim ile ilgili tüm sorularınız için admin@bymmb.com adresine mail de gönderebilirsiniz. İletişim numaranızı da paylaşırsanız, sizinle iletişime geçerim.

 

Aşağıda yer alan Facebook,Twitter vb. platformlardan paylaşımda bulunabilir, ilgilenen arkadaşlarınızı haberdar edebilirsiniz.

10 Comments

  1. özel bir projem var, destek verir misiniz? VBA makro ile çalışan bir excel dosyası

  2. Makro öğrenmeye çalışıyorum netten araştırdığım kadarı ile bişeyler yapıyorum ama kod olarak ne ne işe bilmiyorum bana tamamı kodların kendimi eğitmem için textbox kotları vs ve userform dan yazdığımı başka kapalı excelle kaydedip çıkacak bişeyler yapmaya çalışıyorum bu makro eğitimi herşey varmıdır görselmi nasıl

    1. Eğitim içeriğini ihtiyaçlarınıza göre belirleyebiliyorsunuz.

  3. Merhaba , Çatalca serbest bölge içerisinde faaliyet gösteren firmada çalışıyorum . Yöneticimin özel olarak istediği ileri seviye excell kullanmam, temel ecxel bilgim var. Onun talebi örneğin 5000 tane ürün var ,2000 tane müşteri var. Bir ürün kodu veriyor o ürün hangi müşterilere gitti? Maliyetini çıkar? Eğer formülü, düşeyar vb , maaliyet hesaplama,stok bulma,gümrük işlemleri ile ilgili excell de ne varsa öğrenmek istiyorum.
    mesela 2015 de italyaya yaptığımız ihracatın gümrük beyanname ücreti nedir diye soruyor. Tüm bilgileri excell’de olduğu için excell de ilerlemem gerekiyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz? Yalnız çatalcada oturuyorum

  4. mustafa hocam sizinle bir an önce irtibata geçmek istiyorum.
    yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.