Hangi Eğitimi Alacağınıza Siz Karar Verin(Anket)

299 defa okundu

Öncelikle Udemy üzerinde eğitimlerime göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim.

Sizlere katkı sağlayabilmek adına elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bu kapsamda da neyi nasıl öğreneceğinize siz karar verin istiyorum.

Aşağıdaki anket, sıradaki eğitimi seçmeniz içindir. İhtiyaç duyduğunuz konuyu veya konuları seçerek beklentilerinizi bana iletebilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan bir eğitim talebiniz varsa(tabii ben de biliyorsam 🙂 ) yorum olarak yazabilirsiniz.

Sağ üstte yer alan bölüme mailinizi de yazarsanız eğitim çıkar çıkmaz sizi bilgilendirme imkanım olur.

Saygılarımla,

Sıradaki Eğitim Ne Olsun? (En fazla 3 tercih yapabilirsiniz.)
144 votes · 298 answers
Onayla

Bunlar da ilginizi çekebilir

 1. Gürkan dedi ki:

  Kolay gelsin.

 2. mustafa dedi ki:

  kesinlikle power bı ancak DAX mevzuularına ağırlık verilirse mükemmel olur

 3. Kadir Demir dedi ki:

  Merhaba Mustafa Bey. Ben her ay süt kooperatifi hesaplarını tutuyorum. Bu hesapta aktif veya pasif koop. üyeleri var. kooperatife süt veriyor ve kooperatiften yem alıyorsa aktif üye, süt vermiyor ve yem almıyorsa pasif üye. ay sonunda üyelerin verdiği sütler süt birim fiyatı ile çarpılıp artı hanesine, aldığı yemler birim fiyatı ile çarpılıp eksi hanesine kaydediliyor. Kooperatiften saman, ilaç küspe vb. alabiliyor. Ayrıca hesabında alacak yokken ay sonunda hesabından kesilmek üzere avans alabiliyor veya önceki aydan borcu varsa tahsilat yapabiliyor. Ben bütün bunları ayrı sayfalarda hesaplayıp her üyeye rapor(toplam sütünüz=100 lt.x1.72=170tl , 5 adet yem5x80=400tl,150tl avansınız var. genel toplam borçlu ise borçlu alacaklı ise alacalısınız) gönderiyorum.bazen üyeler bu ayın borcunu ödeyemeyebiliyor. bu borcuda önümüzdeki aya borç lu olarak aktarıyorum. koop bazen para dağıtamayıp üyeler alacaklı olabiliyor.bütün bunları excelde elle yapıyorum. internetteki eğitim videoları kasa defteri şeklinde olup benim ihtiyacıma cevap vermiyor. Eminim ki bir çok koop çalışanıda benim gibi düşünüyordur. yüksek getirisi olan kooperatifler ücretli prog. satın alıyor ama bizim gibi küçük koop.lar excelle yapmaya çalışıyoruz.Sizden ricam bunun eğitimini yapmanız. ise Excel vba yı yeni öğrenmeye çalışıyorum. Yardımınız ve eğitimleriniz için teşekkür ederim.

 4. necdet dedi ki:

  Önemli olan bu programlama dilerinin kullanım alanları hedefime yaklaştıracak her eğitime sıcak bakarım hedefim de yüksek verilerde hızlı ve net rapor alabilmek. bunun için şu an Vba excel access veya Sql bana faydalı olur diye düşünüyorum .

 5. A. Emin dedi ki:

  Rica ederim power bi öncelikli olabilir mi

 6. Selim dedi ki:

  Python’un ismini hem sizden ve hem başka yerlerden duyduğum için işaretlerdim. diğerleri hakkında bilgim yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.