Excel Dashboard Örneği 1

7.705 defa okundu

Dashboard eğitimi almak için tıklayın.

Sitemi takip eden bir arkadışımız, dün Dashboard’un ne olduğunu sordu. Aslında verdiğim Excel eğitimlerinden bir tanesi de Dashboard eğitimidir. Ancak sitede bununla alakalı örnekleri pek paylaşmıyorum. Az önce hazırlamış olduğum bir Dashboard örneğini aşağıda görebilirsiniz. Tamamen Excel içinde ve tek parça bile makro kullanmaksızın yapılmış bir örnektir. Dashboard örneklerini aşağıdaki gibi paylaşmaya karar verdim. Hem Dashboard eğitimine gelecek katılımcılar için ne öğreneceklerini bilmeleri açısından hem de Dashboard’un sınırlarının olmadığının anlaşılması açısından işe yarayacağını düşünüyorum.

Faydalı olması dileğiyle…

dashboard örneği 1

Bunlar da ilginizi çekebilir

 1. Fatih Yörük dedi ki:

  Gerçekten muazzam görünüyor. İlham verici. Keşke dosyayı da paylaşsaydınız ama sanırım eğitim verdiğiniz için paylaşmadınız 🙂
  Yinede nelere yapılabildiğini görmek bile yetiyor

 2. muhammet dedi ki:

  çokbaşarılı bir çalışma olmuş ve ilham verici . tebrikler. rica etsem dosyanın bi kopyasını benimlede paylaşa bilir misiniz.

  • bymmb dedi ki:

   Merhaba Muhammet Bey.
   Dashboard dosyalarını malesef paylaşamıyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla.

 3. MUHAMMETHEZER dedi ki:

  Merhaba Mustafa Bey, En azından yukarıdaki formu nasıl hazırlarım. Yardımcı olabilir misiniz? Form tam benim yapmak istediğimi karşılıyor. Satıcı ya Göre kısmı Operatöre Göre olacak. Sizden ricam, sizinle iletişime nasıl geçebilirim.

 4. berkcan dedi ki:

  Evet çok güzel olmuş, ama dosyaları öbür tarafa götürmeyi planlıyorsunuz galiba. Paylaşmak neden sorun oldu ilginç..

  • bymmb dedi ki:

   Ücreti mukabilinde paylaşıyorum.
   Paylaşımlarımın neredeyse tamamı ücretsizdir. Ancak takdir edersiniz ki ücretsiz paylaşımların devamı için bir miktar da gelir elde etmek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.